Akciğer Detoksu Hakkında Herşey! Kullanıcı Yorumları, Şikayetleri ve Fiyatları

Akciğer Detoksu

Öğrenci Portalı 31 Tem 2017 Güncel 1.255  1

Akciğer detoksu kullananlar – Son günlerde epey popüler olan sigara bıraktırıcı bir ürün olarak bilinen akciğer detoksu eczanelerde satılıyor mu diye merak ettim ve araştırdım. Maalesef akciğer detoks ürünü eczanede satılan bir ürün olmayıp sadece internetten satın alabiliyorsunuz. Hemen kafama şu soru geldi: Akciğer detoksu işe yarıyor mu? Gerçekten sigara bıraktırıyor mu? Bu soruların cevaplarını araştırırken onlarca reklam içerikli yazı gördüm. Hepsinde de satış sitelerine yönlendirme yapan linkler yer alıyordu. Hiç birinde bir üniversiteden yapılan araştırma raporuna yer verilmemiş yada uzman bir kişi tarafından yapılan açıklama yer almamıştı. Hepsi sadece ama sadece akciğer detoksu satışı yapan sitelerin reklamından ibaretti. O yazıları okuduğunuzda “vay be hemen benimde bu ürünü alıp sigarayı bir an önce bırakmam gerekiyor” dersiniz. Bu nedenle tarafsız biri olarak akciğer detoksu nedir, ne değildir, işe yarıyor mu, fiyatı ne kadar, kullananlar neler söylemiş? bütün bunları sizlerle paylaşacağım.

Akciğer Detoksu Nedir?

En kısa tabiriyle -tanıtım sitelerinde yazıldığına göre- akciğer detoksu sigara bıraktırıcı ve ciğerleri temizleyici doğal bir detoks ürünüdür. İçindekiler kısmında yazıldığına göre faydalı bitkilerin olduğunu söyleyebilirim. Meyan kökünden zencefile, dağ nanesinden siyah havuça kadar 6 farklı bitkinin olduğunu okudum. Artık kapsül, hap, bitki çayları satılmıyor olacak ki birçok internet ürününde olduğu gibi akciğer detoksu da şase içerisinde hazırlanmıştır. Yani bir bardak suyun için koyup direkt içebileceğiniz bir üründür.

Akciğer detoksu işe yarıyor mu?

Hemen birşey söylemek için çok erken. Akciğer detoksu işe yarıyor yada işe yaramıyor diyemiyorum. Ben bazı haber yada ürün tanıtım sitelerinde yer alan şişme yorumlara bakarak bir ürünün gerçekten işe yarayıp yaramadığına karar veremem. Doğrusunu söylemek gerekirse kriterlerim şikayet siteleridir. Genelde memnun kalmayan insanlar şikayet ve yorum sitelerinde ürün hakkında yaşadıkları sorunları dile getirirler. Henüz yeni bir ürün olduğundan dolayı işe yarayıp yaramadığını kimse tecrübe etmedi. Birkaç ay içerisinde akciğer detoksu gerçekten işe yarıyor mu yada bir işe yaramıyor mu sorusuna sağlıklı bir cevap verebileceğiz. Akciğer Detoksu ile alakalı Seksenler dizisinin oyuncularından Ayşe Tolga’nın paylaşmış olduğu detaylı bilgiler için buraya tıklayınız. Ayrıca şikayetvar.com, eşikayet.net, eyorumlar.com sitelerinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına da bakabilirsiniz.

Akciğer Detoksu Yan Etkileri

Ürün hakkında -satış sitelerinde- herhangi bir yan etkisi yada zararları hakkında bilgi paylaşımı yapılmamış. Görünüşe göre herkes kullanabiliyor. Ama bence bir rahatsızlığı olan kimseler kullanmadan önce doktorlarına sorarak emin olsunlar. Sanki “yahu kardeşim bir sigara bıraktırıcı ürün içinde doktora gidip soru mu soracağız” dediğinizi duyar gibiyim. Sevgili ziyaretçi! Evet. Bir sigara bıraktırıcı ürün için bile olsa işin uzmanına sormak gerekiyor. Neticede insan sağlığıdır söz konusu olan. Ne olduğunu bilmediğimiz ürünleri kullanarak kendi sağlığımıza zarar vermektense 1 saat mesai ayırıp doktora gidip onun fikirlerini almak daha sağlıklı bir karardır diye düşünüyorum. Yine de takdir sizindir.

Akciğer Detoksu Kullanıcı Yorumları

Akciğer Detoksu Kullanıcı Yorumları

İnternetten satışı yapılan akciğer detoksu fiyatı kargosuyla beraber 71 liradır. Ürünü sipariş verdiğinizde kendi adınıza ve içerisinde hangi ürünü aldığınıza dair bilgilerin yer aldığı bir fatura isteyiniz. Neticede bilmediğiniz yeni bir ürün sipariş veriyorsunuz. Allah korusun ama beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız iade edebilmek yada yasal süreç başlatabilmek için elinizde bir belge olmuş olur. Tabii şöyle bir durum söz konusu ki bütün bunlar akciğer detoksu hiç bir işe yaramadığı zaman geçerlidir. Eğer işe yarayan bir ürünse lütfen aşağıdaki kullanıcı yorumları alanından tecrübelerinizi bizimle ve diğer insanlarla paylaşınız. Daha fazlası için öğrenci portalı sitemizi takipte kalınız…

Doğru inanç ile doğru davranış arasındaki ilişki nasıldır?
Doğru inanç ile doğru davranış arasındaki ilişki nasıldır?
astronotlar usur mu
Astronotlar Uzayda Üşür mü? Nasıl?
8. Sınıf Matematik 1. Yazılı Soruları
8. Sınıf Matematik 1. Yazılı Soruları (2017-2018)
Yakıncağ Matematik Çalışma Kitabı Sayfa 22-23-24 Soruları ve Cevapları
4. Sınıf Matematik Çalışma Kitabı Sayfa 22-23-24 Cevapları

“Akciğer Detoksu” üzerine 1 yorum

  1. Selim dedi ki:

    Merhaba. Yazınızın tamamını okudum. Söylediklerinize katılmakla birlikte ben bu tarz şeylerin kullanılmasına karşıyım. Doktorların çözüm bulamadığı bir şeyin bu kadar kolay yoldan olmasına doğrusunu söylemek gerekirse inanamıyorum. O nedenle akciğer detoksu ve benzeri şeylere karşıyım. Almak isteyenler varsa kimse birşey yapamaz ancak paraları çöpe atmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Saygılarımla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir