Enterogermina yetişkin, sindirim sistemini düzenleyen, vücuttaki iyi ve kötü bakterilerin dengesini sağlayan bir probiyotik üründür. Birçok eczaneden satın alabileceğiniz bu ürünün hem enterogermina yetişkin hem de bebek versiyonları bulunmaktadır. O nedenle bu yazımızda sadece enterogermina yetişkin yorumları ve şikayetleri tartışılacaktır.

Enterogermina nedir?

Kısaca ne olduğunu anlatmak gerekirse; dengesiz beslenmenin gittikçe arttığı günümüzde vücudumuzun dengesinin de bozulduğunu göz önünde bulundurursak bu ürünün özellikle sindirim sistemimizde bulunan iyi ve kötü bakterilerin dengesini sağlayan bir probiyotik olduğunu söyleyebiliriz. – kullanıcı yorumları

11 yaşından küçük çocuklar için ayrı, 11 yaşından büyük olanlar için ayrı ürün bulunmaktadır. Satış fiyatı da bu bağlamda değişmektedir. Bu yazımızda sadece enterogermina yetişkin yorumları yayınlanacağından 10 flakon yetişkin ürünü 59,90 türk lirası, 20 flakon yetişkin ürünü 79,90 TL’dir diyebiliriz.

probiyotik bakteriler nedir
probiyotik bakteriler nedir

Enterogermina 2019 Güncel Fiyat Bilgisi

  • Yetişkinler için Probiyotik 10 Flakon: 59,90 TL
  • Yetişkinler için Probiyotik 20 Flakon: 79,90 TL

Enterogermina Probiyotik Faydaları Nelerdir?

Bu videoyu izlemenizi tavsiye ederiz. Videoda Prof. Dr. Metehan Özen, HT Sağlık programında probiyotikler hakkında detaylı bilgiler paylaşmıştır. Sadece bu ürün ile alakalı değil, genel sağlık konuları hakkında da işinize yarayacak bilgilere bu videodan ulaşabilirsiniz.

Enterogermina Kullananlar

Sözü fazla uzatmaya gerek yok diye düşünüyorum. Dileyenler enterogermina resmi internet sitesinden detaylı bilgilere ulaşabilir. Bu yazıda eğer bu ürünü kullandıysanız veya kullanmak istiyorsanız düşüncelerinizi diğer insanlara faydalı olabilmek adına paylaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Bizim buradaki eczaneye gittim ve sordum. Ya eczacı bir şey bilmiyordu ya da bu ilaç şişirilmiş bir üründür. Başka seçenek var mı açıkçası bilemiyorum.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu yazınız.
Lütfen adınızı buraya yazın.