Eşek sütü sabunu ürününü ilk olarak Facebook’ta karşıma çıkan bir videoda görmüştüm. Videoda bir haber kanalı Mardin’li Monroe diye Melek Akarmut’un sabun dükkanını hakkında da bilgiler veriyordu.

Sonra dikkatimi çekti ve Youtube’a Mardin’li Marilyn Monroe diye aratıp videoları incelemeye başladım. İzlediğim videolarda eşek sütü sabunu şöyle iyidir, şu kadar faydaları vardır, cilde iyi geliyor falan filan bir sürü bilgi veriliyordu.

Merdin Monroe Kimdir?

Aslında 25 Aralık 2016’da İhlas Haber Ajansı tarafından paylaşılan şuradaki videoda Melek Akarmut, mesleğinin halıcılık olduğunu belirtiliyor. Zannedersem son 1 veya 1 buçuk yıldır sabun işine girmiş.

Bu defa da Demirören Haber Ajansı’nın 17 Aralık 2018’de paylaşmış olduğu bir videoda ise 7 aydan beri sabun işi yaptığını, ünlü oyuncu ve model Marilyn Monroe’ya benzediğinden dolayı da insanların hem fotoğraf çektirdiğini hem de sabun aldığını ve bu durumdan memnun olduğunu belirtiyor.

Aslen Afyonkarahisar’lı olan Melek Akarmut, eşinin vazifesinden dolayı son 7 yıldır Mardin’de ikamet ediyor. Evli ve 4 çocuk annesidir. Facebook’ta izlediğim videoya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Eşek Sütü Sabunu Nedir?

Eşek sütü sabunu kullananlar, sayfanın altında bulunan yorum bölümünden ürün ile alakalı görüşlerini paylaşıyorlar. Fakat kısaca ürünün ne olduğunu söylemek gerekirse -iddia edildiğine göre- hiç bir katkı maddesi kullanılmadan, eşek sütünden elde edilen bu ürünün saç ve cilt bakımı için kullanımında bir sakınca yoktur.

Bu arada bu sitede paylaşılan tüm yorum ve incelemeler için kullanıcı yorumları linkine tıklayabilirsiniz.

Eşek sütü sabununun faydaları nelerdir?

Ayrıca tüm saç tipi için kullanımının uygun olduğu ve onarıcı, besleyici ve iyileştirici etkisinin olduğu da belirtiliyor.

  • Nemlendirir.
  • Cildi besler.
  • Cilt lekelerini gidermeye yardımcıdır.
  • Kırışıklığı azaltır.
  • Kaşıntı hissini azaltır.

Merdin Monroe ile Bir Gün Videosu

Eşek sütü sabunu kullananlar

Değerli ziyaretçiler, bu ürünün satış fiyatı 19,90 TL ile 29,90 TL arasında değişmektedir. Şu anda resmi satış sitesi var mıdır? bilemiyorum. Fakat dileyenler instagram hesabına şuradan, Youtube hesabına ise buradan ulaşabilirler.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu yazınız.
Lütfen adınızı buraya yazın.