İlginç bir şekilde hakkında pek bilgi bulamadığımız evoque saç boyası ile alakalı sayfanın altında bulunan yorum alanından, ürünü kullananlar -eğer varsa- görüşlerini paylaşıyorlar. Google’a evoque saç boyası diye arattığımızda alakasız sonuçlar çıkmaktadır. Ürün ile alakalı kozmetik mağazısına girdiğimizde ise bu ürün ile alakalı içeriğinin kaldırıldığının, onun yerine başka ürünlerin listelendiğini görmekteyiz.

Evoque Saç Boyası Nedir?

Öte yandan yine başka bir siteye girdiğimizde saç boyası yerine, evoque amonyaksız argan yağlı arındıcı şampuan 1000 ml ürününü görmekteyiz ki bu ürün bir şampuan olup, saç boyası ile alakası bulunmamaktadır. Ürün detayına ulaşamadığımdan dolayı sizlere ürün iyidir veya kötüdür diyemiyorum. Fiyatı ne kadar bilemiyorum.

Evoque Saç Boyası Kullananlar

Bildiğim, duyduğum Adnan Akat isimli bir şahıs tarafından geliştirilen bir saç kremi / boyası olduğudur. Sizler de eğer bu ürünü kullandıysanız veya bir şekilde bu ürün hakkında bilgiye sahipseniz görüşlerinizi sayfanın altında bulunan evoque saç boyası kullanıcı yorumları bölümünden diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Evoque Saç Maskesi Kullanıcı Yorumları

Güncelleme: Biraz daha araştırma yapınca bazı sitelerde evoque saç maskesi diye bir ürün buldum. Bu ürün ile saç boyası aynı mıdır bilemiyorum. Satış fiyatı 175 TL olan bu saç maskesi ile saçlarınızın daha dolgun görünmesi, daha sağlıklı olması hedefleniyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu yazınız.
Lütfen adınızı buraya yazın.