Green Card DV2021 başvuruları için az bir zaman kaldı. Geçtiğimiz günlerde sizler için detaylı bir içerik hazırlamış ve green card başvuru tarihleri başlığıyla yayınlamıştım. Fırsat buldukça konuyla alakalı güncellemeleri / yeni haberleri paylaşmaya devam edeceğim.

Green Card Başvurusunda Yapılan Değişiklikler

Birkaç gün önce bir arkadaşım bana “Green card başvurusu esnasında artık pasaport bilgilerini isteyeeklerini ve bu konuda bilgimin olup olmadığını sormuştu”. İlk defa duymuştum ve şuradaki bağlantıda tasarı halinde olduğu yazıyordu.

Açıkçası yabancı kaynaklara baktığımda bu konuyla alakalı elle tutulur bir şey olmadığını belirtmek istiyorum. Fakat Trump’ın göçmenlik ile ilgili sıkı tutumunu göz önünde bulundurursak böyle bir uygulamanın faaliyete geçmesinin normal olabileceğini de belirtmek gerekir.

Pasaport Şartı Getirildi mi?

Güncelleme: Evet değerli arkadaşlar. Green card başvurusu yaparken geçerli bir pasaportunuzun olması gerekiyor. Eğer geçerli bir pasaportunuz yoksa maalesef green card başvurusu dahi yapamıyorsunuz.

Bu sistem önceden böyle değildi. Önce başvuru yapıyordunuz. Kazanırsanız eğer sonrasında pasaport çıkartabiliyordunuz. Artık bu şartı getirerek bir nevi kendilerince kısıtlama getirdiklerini düşünüyorlar.

Green Card 2019 Soru Cevap

Değerli arkadaşlar! Bu konuyla veya diğer green card ile alakalı kafanıza takılan soruları dilerseniz bu başlık altından veya green card başvuru tarihleri başlıklı konudan sorabilirsiniz.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu yazınız.
Lütfen adınızı buraya yazın.