Türkiye’de halen şunun gözünün üstünde kaşı var, bunun saçının rengi neden siyah değil, şu kızın vücudu şöyle kaslı, bu adam neden bu kadar sıska gibi saçma sapan yorum yapan o kadar -çok afedersiniz- “gerzek” var ki bu türlü insanlara ne kadar eğitim verseniz de bir noktadan sonra “yok, yapacak bir şey yok” diyorsunuz ve umudunuzu tamamen kesiyorsunuz.

Bu tarz gerzeklerin saldırısına uğrayan isimlerden bir tanesi de milli jimnastikçimiz Tutya Yılmaz’dır. Genç kızımız Türkiye’nin olimpiyatlara katılan en genç sporcusu olup jimnastik yaptığından dolayı vücudu ister istemez normal insanların ki gibi olmuyor. Daha kaslı oluyor, daha sağlam oluyor ve maalesef instagramdan sadece amaçları fotoğraflara bakıp kendinden geçmek olan bazı zavallılar tarafından Tutya Yılmaz için gereksiz yorumlar yapılmış.

Her ne kadar milli sporcumuz bu tarz yorumlara aldırmıyorum, dikkat etmiyorum dese de insan ister istemez etkileniyor. Bu durum onu da çok üzmüş olacak ki twitter hesabından bir fotoğraf paylaşarak aşağıdaki açıklamayı yapmak zorunda hissetmiş kendisini…

Bir Genç Kız Olarak Söyleyeceklerim Var!

Başarılarının devamını diler, hakkında söylenen kötü sözlere kulak asmamasını tavsiye ederiz. Aşağıdaki bağlantılardan twitter ve instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu yazınız.
Lütfen adınızı buraya yazın.