Papaya Slim Nedir? Papaya Meyvesi Kullananlar

Papaya Slim Zayıflama Meyvesi

Öğrenci Portalı 05 Ağu 2017 Güncel 811  0

Papaya slim zayıflama hapı ilk olarak Pelin Öztekin tarafından tanıtılmış bir üründür. Papaya Meyvesi ile alakalı internette faydaları ve zararları konuşuluyordu ancak mide ameliyatı olduktan sonra bildiğin fit bir vücuda kavuşan pelin öztekin son zamanlarda yayınladığı videolarda papaya slim zayıflama ürününden epey söz etti. Bizde papaya slim nedir, yan etkileri nelerdir, eczanelerde satılıyor mu? satılıyorsa fiyatı ne kadar? diye birkaç sorunun cevabını sizlerle burada paylaşmak istedik.

Papaya Slim Nedir?

Anavatanı Meksika olan papaya meyvesinin ekstratından elde edilen ve içerisinde yağ yakıcı, toksin atıcı birkaç bitki özünün de bulunduğu ve internetten satılan bir gıda takviyesidir. Birçok kişinin yanılgıya düştüğü nokta papaya slim adındaki bu ürünün ilaç olduğu kanısıdır. Bunun gerekçesi de Pelin Öztekin’in mide ameliyatı olduktan sonra bu ürünü de kullanmış olması insanların kafalarında doktorlar tarafından tavsiye edildiği izlenimi uyandırmıştır. Aslında böyle bir durum söz konusu değildir. Yani Pelin Öztekin bu gıda takviyesini kendi isteği ile kullanmış (en azından kullandığını söylüyor) ve zayıflamasında büyük rolünün olduğunu belirtmiştir.

Hülasa.. Papaya slim bir ilaç değildir ve eczanelerde satılmaz. Bu nedenle satın alırken papaya slim kullanıcı yorumları ve şikayetleri okumadan satın almamanızı tavsiye ediyoruz. Güvenebileceğiniz internet siteleri arasında sikayetvar.com, esikayet.net, eyorumlar.com, kullaniciyorumlari.net gibi siteler bulunuyor. Bu sitelerde paylaşılan papaya slim şikayetleri ve yorumları genelde tarafsız olmaktadır. Yine de güvenip güvenmemek size kalmıştır.

Papaya Slim Yan Etkileri Nelerdir?

Papaya meyvesi içerisinde betakaroten maddesi bulunmaktadır. Bu meyvenin çok fazla alınması değişik allerjilere neden olmaktadır. Hayvanlar üzerinde yapılan deneylerde doğum kontrol hapı etkisi gösterdiği de saptanmıştır. Bu deney insanlar üzerinde denenmemiştir. Bu nedenle papaya slim kullanmadan önce ürünü satın alacağınız yer ile görüşüp, prospektüs istemenizi tavsiye ederiz. Diğer yandan papaya slim yan etkileri hakkında internet sitelerinde bir bilgiye, belgeye rastlanılmamıştır. Bu nedenle kesin birşey söylemek zordur.

Genel olarak bu tip ürünlerin hamile ve emziren kadınların, kalp-damar rahatsızlığı olanların, yüksek tansiyonu olanların, mide rahatsızlığı olan kimselerin ve 18 yaşından küçük kimselerin kullanmaması tavsiye ediliyor. Lütfen papaya slim kullanmadan önce doktorunuza danışmayı ihmal etmeyiniz. Papaya slim içerisinde kullanılan papaya meyvesi ile alakalı daha fazla bilgi almak için papaya meyvesi linkine tıklayınız.

Papaya Slim Kullananlar, Papaya Kullanıcı Yorumları

Papaya Slim Kullananlar, Papaya Meyvesi Kullanıcı Yorumları

Papaya Slim Kullanıcı yorumları

Eczanelerde satılmayan papaya slim zayıflama ürününün satış fiyatı 99 türk lirasıdır. Sadece internet sitelerinden sipariş verebiliyorsunuz. Bu ürün toz formatında olduğu için bir bardak suyun içerisine papaya slim tozunu katıp, karıştırdıktan sonra tüketiyorsunuz. Bu gıda takviyesi ile alakalı insanlar aşağıdaki yorum alanından papaya slim kullanıcı yorumları ve şikayetleri paylaşıyorlar. Siz de bu ürünü kullandıysanız lütfen başkalarına da yardımcı olmak adına düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayınız.

Doğru inanç ile doğru davranış arasındaki ilişki nasıldır?
Doğru inanç ile doğru davranış arasındaki ilişki nasıldır?
astronotlar usur mu
Astronotlar Uzayda Üşür mü? Nasıl?
8. Sınıf Matematik 1. Yazılı Soruları
8. Sınıf Matematik 1. Yazılı Soruları (2017-2018)
Yakıncağ Matematik Çalışma Kitabı Sayfa 22-23-24 Soruları ve Cevapları
4. Sınıf Matematik Çalışma Kitabı Sayfa 22-23-24 Cevapları

“Papaya Slim Zayıflama Meyvesi” üzerine 2 yorum

  1. filiz dedi ki:

    Arkadaşlar kullanmaya başladım. Zaten spor yapıyordum. Umarım papaya slim ile birlikte daha fazla etki görürüm. Yakın zamanda sizlere gelişmeleri paylaşacağım. İyi günler.

    1. Merhaba. Aradan 12 gün geçmiş. Acaba bir faydasını gördünüz mü?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir