Sınav Yayınları Kulanıcı Yorumları,Şikayetleri ve Görüşleri

Sınav Yayınları Kulanıcı Yorumları,Şikayetleri ve Görüşleri. Bu yazımızda size köklü bir yayın olan sınav yayınları hakında bilgi vereceğiz ve sizin yorum ve şikayetlerinizi yorum kısmına yazmanızı bekliyeceğiz.

Sınav yayınları piyasanın belli başlı kaynaklarından biri olup birçok öğrencinin sevmiş olduğu bir yayındır. Kolay orta ve zor bölümlerinin olduğu bir yayın olduğu için birçok öğrencinin tercih ettiği bir yayındır. Malumunuz sınav sistemi değişti bunla birlikte kitaplarda değişti ondan dolayı kitap alırken güncel olan kitapları almanızı tavsiye ederim size.

Hani eğer belli bir yüksek hedefi olanlar için tavsiye edilen bir kitaptır. Eğer konularınız tam değilse en başta kolay sorulardan başlayın,konularınız bittiği zaman orta olandan başlayın konuyu tam pekiştirin, bunuda yaptıktan sonra zor olan sorulara başlayın ki soru kaçırmayın. Elinizden geldiği sürece bütün soru tarzlarını öğrenmeyi amaç olarak görün. Çünkü bu yıl ki YKS sınavının 2. oturumu olan AYT sınavının geometri sorularını göz önünde bulundurduğumuz zaman çoğu öğrencinin bilgisini bildiği ama soru tarzı ile karşılaşmadığı için yapamadığı soru sayısı çoktur. Bundan dolayı size tavsilerimden birisi ise elinzden geldiği sürece bol bol soru çözün ama bütün soru tarzlarından çözün.

Sizden sınav yayınları hakında yorum ve görüşlerinizi sitemizin yorum kısmından bekliyoruz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.