Slim Fizz Kullanıcı Yorumları

Slim fizz tablet olarak Türkiye’de yeni yeni tanıtımları yapılan ve satışına çok kısa bir zaman sonra başlanılacak olan bu zayıflama hapı ile alakalı olarak bu başlık altında slim fizz kullanıcı yorumları ve ürün hakkındaki slimfizz şikayetleri yayınlanacaktır. Amerika başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde de satılan bu ürünün satış fiyatı $23’dır. Türkiye’ye getirdiklerinde ya da burada ürettiklerinde muhtemelen satış fiyatı 59-89 TL aralığında olacaktır. Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Slim Fizz Tablet Kullananlar

Ürün içerisinde zengin lif kaynaklarının yanı sıra glukomman, portakal özü bulunmaktadır. Lezzetli bir ürün olan slim fizz tablet sizi tok tutmakla birlikte iştahınızı da azaltmaya yardımcı olacaktır. Tamamen sağlıklı olduğu iddia edilen bu zayıflama hapı ile alakalı iddia edildiğine göre hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Sizler de slim fizz kullananlar başlıklı bu yazımızda ürün hakkında kafanıza takılan tüm soruları sorabilir, ürünü kullanıp memnun kaldıysanız tavsiye yorumlarınızı veya memnun kalmadıysanız slim fizz şikayetleri de paylaşabilirsiniz.

Slim fizz şikayetleri

Ürün ile alakalı gelişmeleri orjinal slim fizz satış sitesi aktif olduktan sonra sizlerle paylaşacağız. Gerekli araştırmaları yapmaya devam ediyoruz. Ürünün tercümesini bitirince sizlerle bu başlık altından ya da slim fizz nedir başlıklı konuyla birlikte sizlerle paylaşacağız. Takipte kalmaya devam ediniz.

1 Comment
  1. Lale Gül Albayrak says

    Efervesan tablet bir çok ürün içinde en çok işe yarayanı bu ürün diyebilirim. Ben hemen hepsini kullanmış bir bayan olarak söylüyorum.

Leave A Reply

Your email address will not be published.