YKS Karekök Kulanıcıları, Yorumları ve Şikayetleri

YKS Karekök Kulanıcıları, Yorumları ve Şikayetleri. Evet arkadaşlar bugünki yazımızda yeni değişen sınav sisteminin 2. yılında hangi kaynaktan ders çalışabilirim gibisinden kafasında karışıklık olan öğrencilerimizin karışıklıklarını gidermede bir nebze de olsa yardımcı olmaya çalışacağız.

Bugünki yazılarımızdan biri ise Karekök Yayınının yeni sınav sistemine göre hazırlanmış olan kitap hakında bilgi verip siz değerli ziyaretçilerimizden yorum ve şikayetlerini almaya çalışacağız.

Piyasada genelikle Karekök dediğimiz zaman bize gelen yorumların geneli çok zor bir yayındır. Konular bitmeden Karekök’e başlamak yanlış olur diye birçok yorum geldi. Evet arkadaşlar Karekök yayını zor ve belli başlı yayınlardan biri. Size tavsiyem bir konuyu bitirdikten sonra en başta kolay sorularını çözün ardından orta ardından ise zor soruları çözünki aklınızda tam yerleşsin. Bu zor kısımda ise karekök te size yardımcı olabilecek kaynaklardan biridir özellikle matematik

ogrenciportali.net
ogrenciportali.net

 

ogrenciportali.net

Ama böyle bir şeyin olduğunu da unuymayalım Karekök yayınlarının 0 dan alan kitapları var yani eğer ben bir şey bilmiyorum sıfırım diyorsanız burada devreye Aşağıda resmini verdiğimiz kitap da devreye girebilir.

Kulanıcı yorumları ve şikayetleri
ogrenciportali.net

Evet arkadaşlar yukarıda hakında azda olsa bilgi verdiğimiz yayın hakında siz değerli ziyaretçilerimizin de yorumlarını şikayetlerini ve görüşlerini almak isteriz.Bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.